Set Toys Surprise Surprise

05724700000

8,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Set lodrash ngjyre lejla me 12 cope. Permban: vibrator te fuqishem (17 cm, diam. 2 - 2.6 cm), menge penisi per vibratorin ose penisin, plub anal, masturbator vagine, ruaza anale, kater menge penisi, unaze penisi, love ball duo dhe vibro-bullet. Materiali: ABS, TPE. Baterite e perfshira.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Set lodrash ngjyre lejla me 12 cope. Permban: vibrator te fuqishem (17 cm, diam. 2 - 2.6 cm), menge penisi per vibratorin ose penisin, plub anal, masturbator vagine, ruaza anale, kater menge penisi, unaze penisi, love ball duo dhe vibro-bullet. Materiali: ABS, TPE. Baterite e perfshira.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!