-35%

Me ulje çmimi!

Catsuit Crotchless

Catsuit Crotchless

25506791101

3,900 Lekë

6,000 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Catsuit prej rrjete me prerje ne forme asimetrike dhe me nje krah. E plote ne pjesen e kembeve dhe me perforcues tek gishtat. E zeze. 90% poliamide, 10% elastane.

Info shtesë


Catsuit prej rrjete me prerje ne forme asimetrike dhe me nje krah. E plote ne pjesen e kembeve dhe me perforcues tek gishtat. E zeze. 90% poliamide, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!