Catsuit Lace S-L

25507681101

3,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ngjyre e zeze, catsuit i hapur me dantelle ne pjesen e gjoksit dhe te kofsheve. Lidhese elastike. Me pjesen e kembeve. 90% poliamide, 10% elastan.

Info shtesë

Ngjyre e zeze, catsuit i hapur me dantelle ne pjesen e gjoksit dhe te kofsheve. Lidhese elastike. Me pjesen e kembeve. 90% poliamide, 10% elastan.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!