Ulje!

Tanga Christmas

Tanga Christmas

700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mandy Mystery

Tanga krishtlindjesh me nje chip te inkorporuar per melodine "Jingle Bells" ne pjesen e perparme, me fjongo dhe pupla dekoruese.
Ngjyra: E kuqe/ e badhe.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Tanga krishtlindjesh me nje chip te inkorporuar per melodine "Jingle Bells" ne pjesen e perparme, me fjongo dhe pupla dekoruese.
Ngjyra: E kuqe/ e badhe.

Materiali: 100% poliester.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!