-35%

Me ulje çmimi!

Tanga Tantelle White

Tanga Tantelle White

910 Lekë

1,400 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Tanga rrjete me rrip tantelle dhe perforcuese pambuku, 

Info shtesë

Tanga rrjete me rrip tantelle dhe perforcuese pambuku, Te Bardha.
100% poliester.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!