Tanga te kuqe te hapura

04333-XSS

1,840 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Le Frivole

Tanga të hapura me rripa të hollë, me dantellë të kuqe në pjesën e përparme dhe fjongo të zeza.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Tanga të hapura me rripa të hollë, me dantellë të kuqe në pjesën e përparme dhe fjongo të zeza.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!