Tanga te zeza te hapura me fjongo

10001-BLACK-SM

3,790 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Musiclegs

Bëni mbrëmjen tuaj edhe më emocionuese me këto tanga sexy nga koleksioni i Music Legs. Prej dantelle, të zbukuruara me fjongo të vogla të zeza në pjesën e përparme dhe një fjongo të madhe në pjesën e pasme. Të hapura, duke e lënë zonën tuaj intime të aksesueshme. Vishini poshtë rrobave tuaja duke i kombinuar me recipetat tuaja të preferuara. Kë jeni gati të joshni?

Info shtesë

Bëni mbrëmjen tuaj edhe më emocionuese me këto tanga sexy nga koleksioni i Music Legs. Prej dantelle, të zbukuruara me fjongo të vogla të zeza në pjesën e përparme dhe një fjongo të madhe në pjesën e pasme. Të hapura, duke e lënë zonën tuaj intime të aksesueshme. Vishini poshtë rrobave tuaja duke i kombinuar me recipetat tuaja të preferuara. Kë jeni gati të joshni?

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!