Tanga Vixson String With Pearls - Black

VN-1051-B-O

2,680 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vixson

Ndihu joshëse me këto tanga sexy nga koleksioni Vixson. Kjo linjë e zezë është e pajisur me dy rripa elastikë rreth ijeve. Tangat janë të hapura, duke lënë pikat tuaja të ndjeshme lehtësisht të arritshme. Pjesa e përparme ka një pamje elegante dhe në të njëjtën kohë i jep delikatesë trupit tuaj. Vixson ka një koleksion të gjerë të Tangave G, kështu që gjithmonë ka një zgjedhje perfekte për ju!

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Ndihu joshëse me këto tanga sexy nga koleksioni Vixson. Kjo linjë e zezë është e pajisur me dy rripa elastikë rreth ijeve. Tangat janë të hapura, duke lënë pikat tuaja të ndjeshme lehtësisht të arritshme. Pjesa e përparme ka një pamje elegante dhe në të njëjtën kohë i jep delikatesë trupit tuaj. Vixson ka një koleksion të gjerë të Tangave G, kështu që gjithmonë ka një zgjedhje perfekte për ju!

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!