Tanga te zeza AMORABLE Rimba

R1277

2,330 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Me këto tanga të hapura të zeza me pika të bukura mund të shkoni mirë, ndërkohë që ndiheni sexy dhe elegante dhe do të jeni gati për atë që dëshironi gjatë natës.

     Një masë

Përbërja:

     100% poliamide

Info shtesë

Me këto tanga të hapura të zeza me pika të bukura mund të shkoni mirë, ndërkohë që ndiheni sexy dhe elegante dhe do të jeni gati për atë që dëshironi gjatë natës.

     Një masë

Përbërja:

     100% poliamide

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!