String Pack of 3

23218901101

1,840 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Set me 3 pale tanga: tangat jane prej materiali fleksibel me fjongo te qepur. Ngjyre te bardhe, kuqe dhe te zeze. 70% poliester, 30% elastane.

Info shtesë

Set me 3 pale tanga: tangat jane prej materiali fleksibel me fjongo te qepur. Ngjyre te bardhe, kuqe dhe te zeze. 70% poliester, 30% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!