Tanga Cameltoe String S/M

23215801111

1,590 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Tanga te zeza prej materiali transparent. Me palosje dhe te qepura ne pjesen intime. Materiali: 90% poliamid, 10% elastane.

Info shtesë

Tanga te zeza prej materiali transparent. Me palosje dhe te qepura ne pjesen intime. Materiali: 90% poliamid, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!