Tanga te kuqe me zinxhir S/M

23200963111

1,080 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Tanga te kuqe dantelle, te hapura dhe me nje zinxhir te vogel. Materiali: 90% poliamide, 10% elastane.

Info shtesë

Tanga te kuqe dantelle, te hapura dhe me nje zinxhir te vogel. Materiali: 90% poliamide, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!