Bra Set made out of Lace and Satin

4,180 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Set i cili permban recipeta dhe tanga. Recipetat dhe tangat prej materiali satin dhe dantelle. Recipatat kane nje rrip te gjere dantelle te zeze dhe pjesen e poshtme dhe nje unaze te vogel me gura perpara. Lidheset te rregullueshme ne permase. Tangat te hapura. I zi/e kuqe. 90% polyamide, 10% elastane.

Info shtesë

Set i cili permban recipeta dhe tanga. Recipetat dhe tangat prej materiali satin dhe dantelle. Recipatat kane nje rrip te gjere dantelle te zeze dhe pjesen e poshtme dhe nje unaze te vogel me gura perpara. Lidheset te rregullueshme ne permase. Tangat te hapura. I zi/e kuqe. 90% polyamide, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!