-35%

Me ulje çmimi!

Bra Set

Bra Set

1,606 Lekë

2,470 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Set i zi me mbyshje ngjyre kremi dhe e dekoruar me dantelle. Pak transparente ne ane dhe mbrapa. Recipeta me lidhese te rregullueshme ne permase dhe lidhese suspender. 85% poliamide, 15% elastane. Dantella 100% poliamide. Pjesa e brendshme: 88% poliester, 12% elastane.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Set i zi me mbyshje ngjyre kremi dhe e dekoruar me dantelle. Pak transparente ne ane dhe mbrapa. Recipeta me lidhese te rregullueshme ne permase dhe lidhese suspender. 85% poliamide, 15% elastane. Dantella 100% poliamide. Pjesa e brendshme: 88% poliester, 12% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!