-35%

Me ulje çmimi!

Bra Set

Bra Set

3,185 Lekë

4,900 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Set prej materiali rrjete te zeze me dantelle dhe qendisje roze /jeshile. Perfshihen tanga kombinuese. 80% poliamide, 10% viscose, 10% elastane.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Set prej materiali rrjete te zeze me dantelle dhe qendisje roze /jeshile. Perfshihen tanga kombinuese. 80% poliamide, 10% viscose, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!