Prezervative Secura Perl Rubber 1cp

04151540000

100 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Secura

Perjetoni prezervatimin me stimulim perlash te buta te pafundme. Cilesi e larte me lubrifikim dhe hapesire rezervuese ne maje.

Info shtesë

Perjetoni prezervatimin me stimulim perlash te buta te pafundme. Cilesi e larte me lubrifikim dhe hapesire rezervuese ne maje.
E re: me pak ere karakteristike latex.
1 cope

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!