Prezervative Secura Box 50

04142550000

50 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Secura

Cdo prezervative eshte i perputhshem me penisin dhe i rehatshem, eshte i lubrifikuar dhe ka hapesire rezervuese ne maje. 

Info shtesë

Neqoftese mbahen ne kushte te duhura, zgjasin deri ne 4 vjet pas dates se prodhimit.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!