Prezervative Secura Dark Desire 12

04141150000

1,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Secura

Prezervative te zinj, ne forme cilindrike dhe me kokra, me lubrifikant dhe hapesire rezervuese ne maje. 

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

12 cope.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!