Prezervative London White

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

50 Lekë

Klasikja nga London!
Prezervative transparente, te lubrifikuar dhe me cilesi te larte. I mbijetojne cdo aventure te eger sexuale.

Info shtesë

Klasikja nga London!
Prezervative transparente, te lubrifikuar dhe me cilesi te larte. I mbijetojne cdo aventure te eger sexuale.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Prezervative London White

Prezervative London White

Klasikja nga London!
Prezervative transparente, te lubrifikuar dhe me cilesi te larte. I mbijetojne cdo aventure te eger sexuale.

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!