Prezervativ Vitalis color & flavor 3cp

km0002

200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vitalis

Sillni ngjyrat ne shtrat. Prezervativ me ngjyra dhe aroma te ndryshme.
Prezervativ me material latex natyral, i lubrifikuar me hapesire rezervuese ne maje.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Sillni ngjyrat ne shtrat. Prezervativ me ngjyra dhe aroma te ndryshme.
Prezervativ me material latex natyral, i lubrifikuar me hapesire rezervuese ne maje.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!