Prezervativ ACTUAL ALOE VERA 4cp

actual6

199 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Actual

Prezervativ Actual transparent me latex. Me hapesire ne maje. I lubrifikuar dhe me Aloe Vera. Prezervativet latex te lubrifikuar me Aloe Vera sigurojne nje lubrifikim ushqyes ndaj lekures dhe arome frutash.

Info shtesë

Prezervativ Actual transparent me latex. Me hapesire ne maje. I lubrifikuar dhe me Aloe Vera. Prezervativet latex te lubrifikuar me Aloe Vera sigurojne nje lubrifikim ushqyes ndaj lekures dhe arome frutash.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!