Prezervativ ACTUAL DELAY/RETARD 4cp

actual5

199 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Actual

Prezervativ Actual transparent me latex. Me hapesire ne maje. I lubrifikuar dhe me Lidocaine. Lidocaina jep nje efekt anestezik te lehte lokal, duke i dhene prezervativit nje efekt vonues te ejakulimit, per akt me te zgjatur.

Info shtesë

Prezervativ Actual transparent me latex. Me hapesire ne maje. I lubrifikuar dhe me Lidocaine. Lidocaina jep nje efekt anestezik te lehte lokal, duke i dhene prezervativit nje efekt vonues te ejakulimit, per akt me te zgjatur.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!