Prezervativ ACTUAL AROMA/FLAVOUR 4cp

actual4

199 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Actual

Prezervativ Actual transparent me latex.  Me hapesire ne maje. I lubrifikuar dhe me arome frutash.

Info shtesë

Prezervativ Actual transparent me latex.  Me hapesire ne maje. I lubrifikuar dhe me arome frutash.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!