Prezervativ ACTUAL SENSITIVE 4cp

actual2

199 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Actual

Prezervativ Actual transparent me latex. Ngjyre pink. Me hapesire ne maje. I lubrifikuar. Me i holle dhe i bute per me shume ndjeshmeri.

Info shtesë

Prezervativ Actual transparent me latex. Ngjyre pink. Me hapesire ne maje. I lubrifikuar. Me i holle dhe i bute per me shume ndjeshmeri.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!