Prezervativ Secura Mojito 3cp

04160960000

280 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Secura

Prezervativ me nje arome rifreskuese. Prezervativet kane nje gjeresi prej 52mm, te veshur me lubrifikant dhe te ngushte ne fund per qendrim te sigurt.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Prezervativ me nje arome rifreskuese. Prezervativet kane nje gjeresi prej 52mm, te veshur me lubrifikant dhe te ngushte ne fund per qendrim te sigurt.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!