Prezervativ Secura Nature Feeling 12

04163550000

1,050 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Secura

Prezervativ transparent aq te holle sa do te ndjeni se nuk keni vedosur asgje gjate penetrimit. Te veshur me lubrifikant me baze silikoni dhe te ngushte ne fund per qendrim te sigurt.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Prezervativ transparent aq te holle sa do te ndjeni se nuk keni vedosur asgje gjate penetrimit. Te veshur me lubrifikant me baze silikoni dhe te ngushte ne fund per qendrim te sigurt.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!