Prezervativ Secura Original 12

04162070000

1,050 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Secura

Prezervative transparent te veshur me lubrifikant me baze silikoni dhe te ngushte ne fund per qendrim te sigurt.

Info shtesë

Prezervative transparent te veshur me lubrifikant me baze silikoni dhe te ngushte ne fund per qendrim te sigurt.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!