Prezervativ LOVE MATCH STUDDED 6 PCS

00500760

500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Prezervativet LOVE MATCH STUDDED kane nje siperfaqe stimuluese. Siperfaqja stimuluese dhe pershtatja perfekte ne madhesi e bejne kete prezervativin me te pelqyer nga femrat. Dhurojini partneres kenaqesi ekstra duke ofruar siguri gjithashtu. Te prodhuar me material latex te paster , transparent dhe forme natyrale, te lubrifikuar mire.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Prezervativet LOVE MATCH STUDDED kane nje siperfaqe stimuluese. Siperfaqja stimuluese dhe pershtatja perfekte ne madhesi e bejne kete prezervativin me te pelqyer nga femrat. Dhurojini partneres kenaqesi ekstra duke ofruar siguri gjithashtu. Te prodhuar me material latex te paster , transparent dhe forme natyrale, te lubrifikuar mire.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!