Prezervativ LOVE MATCH CLASSIC 6 PCS

00500761

440 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Prezervativ LOVE MATCH CLASSIC jane me madhesi normale, te forte dhe te lubrifikuar mire. Per te shijuar nje akt sa me natural dhe te sigurt. Te prodhuar me material latex te paster , transparent dhe forme natyrale, te lubrifikuar mire.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Prezervativ LOVE MATCH CLASSIC jane me madhesi normale, te forte dhe te lubrifikuar mire. Per te shijuar nje akt sa me natural dhe te sigurt. Te prodhuar me material latex te paster , transparent dhe forme natyrale, te lubrifikuar mire.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!