Prezervativ LOVE MATCH EXTRA LARGE 6 PCS

00500762

500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Prezervativ LOVE MATCH EXTRA LARGE kane nje gjeresi me te madhe se prezervativet e zakonshem te cilet jane shume te ngushte. Te prodhuar me material latex te paster , transparent dhe forme natyrale, te lubrifikuar mire.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Prezervativ LOVE MATCH EXTRA LARGE kane nje gjeresi me te madhe se prezervativet e zakonshem te cilet jane shume te ngushte. Te prodhuar me material latex te paster , transparent dhe forme natyrale, te lubrifikuar mire.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!