ESP Oral Dams Mix 4

04129020000

2,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbulese e holle, ndjesi reale, ne 4 shije dhe ngjyra te ndryshme (vegjetariane): jeshile - mente, pink - luleshtrydhe, lejla - rrush, e verdhe - vanilje. Ofron mbrojtje kunder semundjeve seksualisht te transmetueshme. Permasat: 15 x 15 cm. Materiali: gome latex natyrale. Gjuhet ne paketim: EN, IT, FR, ES, DE, FI, SE.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Mbulese e holle, ndjesi reale, ne 4 shije dhe ngjyra te ndryshme (vegjetariane): jeshile - mente, pink - luleshtrydhe, lejla - rrush, e verdhe - vanilje. Ofron mbrojtje kunder semundjeve seksualisht te transmetueshme. Permasat: 15 x 15 cm. Materiali: gome latex natyrale. Gjuhet ne paketim: EN, IT, FR, ES, DE, FI, SE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!