Prezervative Durex Fun Explosion Mega

04109340000

140 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Durex

Prezervativë Durex me shumëllojshmëri ngjyrash dhe shije frutash!
- Të kuq me aromë lulushtrydhe (Durex Fruits & More)
- Me ekstra lubrifikim, mjaft të hollë për rrëshqitje më të mirë (Durex Emotions)
- Me strukturë me kokrra dhe të hullizuar, për stimulimin e të dy partnerëve (Durex Pleasuremax)
- Mjaft të hollë me Sensi-Fit për ndjeshmëri më të lartë (Durex Sensitive Ultra)

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Prezervativë Durex me shumëllojshmëri ngjyrash dhe shije frutash!
- Të kuq me aromë lulushtrydhe (Durex Fruits & More)
- Me ekstra lubrifikim, mjaft të hollë për rrëshqitje më të mirë (Durex Emotions)
- Me strukturë me kokrra dhe të hullizuar, për stimulimin e të dy partnerëve (Durex Pleasuremax)
- Mjaft të hollë me Sensi-Fit për ndjeshmëri më të lartë (Durex Sensitive Ultra)

Me lubrifikim dhe hapësirë rezervuese në majë. Mjaft të thjeshtë për tu vënë. Përzgjedhja e modelit bëhet e rastësishme.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!