Prezervative Secura Longtime Lover 12

04141230000

1,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Secura

Për kënaqësi që zgjat!
Vonon ejakulacionin (prishjen) dhe rrit nxitjen seksuale. Prezervativë me cilësi të lartë, të lubrifikuar dhe të lëmuar. Lubrifikuar me një lubrifikant të veçantë (5% benzocaine), i cili ndihmon në vonesën e ejakulacionit.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Për kënaqësi që zgjat!
Vonon ejakulacionin (prishjen) dhe rrit nxitjen seksuale. Prezervativë me cilësi të lartë, të lubrifikuar dhe të lëmuar. Lubrifikuar me një lubrifikant të veçantë (5% benzocaine), i cili ndihmon në vonesën e ejakulacionit.
Gjerësia: 52 mm.
Përmban 12 copë.

Mos i ekspozoni në dritë dhe në të nxehtë. Ruajini në vende të freskëta.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!