Fetish Fantasy Beginners Bondage Set

2160-12

5,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fetish Fantasy Series

Eksploroni dëshirat seksuale të njëri tjetrit me setin e lidhëseve Fetish Fantasy. Ky set përbëhet nga 4 pranga litarë me lidhëse nejloni, 2 qirinj, cope e butë për gudulisje dhe një satin blindfold falas. Përjetoni emocionin e nënshtrimit dhe plotësoni fantazitë tuaja seksuale.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Eksploroni dëshirat seksuale të njëri tjetrit me setin e lidhëseve Fetish Fantasy. Ky set përbëhet nga 4 pranga litarë me lidhëse nejloni, 2 qirinj, cope e butë për gudulisje dhe një satin blindfold falas. Përjetoni emocionin e nënshtrimit dhe plotësoni fantazitë tuaja seksuale.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!