Pranga Neon

55008935

1,110 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pranga ngjyre jeshile neon. Mekanizmi kyces ka nje buton per ti hapur ne rast se humbisni celesat, me permasa per tju pershtatur pothuajse cdo mase. Perfkte per fillestare po gjithashty dhe te sigurta. Materiali: metal.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pranga ngjyre jeshile neon. Mekanizmi kyces ka nje buton per ti hapur ne rast se humbisni celesat, me permasa per tju pershtatur pothuajse cdo mase. Perfkte per fillestare po gjithashty dhe te sigurta. Materiali: metal.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!