HandCuff Leash Bad Kitty

24925041001

2,630 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pranga me litar prej materiali te bute me pamje lekure. Prangat, te cilat puthiten mire pas kyceve, dhe litari jan te lidhura me zinxhir metali. Te zeza. Gjatesia totale afersisht 90cm. Materiali: polyurethane, metal.

Info shtesë

Pranga me litar prej materiali te bute me pamje lekure. Prangat, te cilat puthiten mire pas kyceve, dhe litari jan te lidhura me zinxhir metali. Te zeza. Gjatesia totale afersisht 90cm. Materiali: polyurethane, metal.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!