Pranga Hand-Feet Chain

05265410000

3,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fesseln

Lidhes kurth i duarve dhe kembeve nga mbrapa. Te gjitha prangat jane te perforcuara dhe per shkak te mbertheckave dhe litarit mbledhes te rregullueshme individualisht.

Info shtesë

Lidhes kurth i duarve dhe kembeve nga mbrapa. Te gjitha prangat jane te perforcuara dhe per shkak te mbertheckave dhe litarit mbledhes te rregullueshme individualisht. 100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!