Pranga Wrist Shackles

05255700000

1,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Pranga me material te bute dhe te shtrengueshme individualisht.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pranga me cope te bute dhe te shtrengueshme individualisht. Material qe nuk griset. 100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!