Pranga Bad Kitty Leather

24920241001

2,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pranga te zeza me pamje lekure ( te rregullueshme ne permase nga 17 - 27 cm, te pershtatshme dhe per kyce shume t vegjel ) me zemra te vogla ngjyre te kuqe. Mbyllje me tokez dhe litar lidhes.
Materiali: polyurethane, metal

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pranga te zeza me pamje lekure ( te rregullueshme ne permase nga 17 - 27 cm, te pershtatshme dhe per kyce shume t vegjel ) me zemra te vogla ngjyre te kuqe. Mbyllje me tokez dhe litar lidhes.
Materiali: polyurethane, metal

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!