Pranga Totally His FSG

05109470000

3,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pranga ngjyre argjend dhe te zeza te cilat mund te lidhen nga nje kapese. Permasat e prangave jane te rregullueshme me ane te ngjiteses. Materiali: metal, satin ne pjesen e jashtme, pellush i bute ne pjesen e brendshme. Cante ngjyre argjendi e perfshire.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pranga ngjyre argjend dhe te zeza te cilat mund te lidhen nga nje kapese. Permasat e prangave jane te rregullueshme me ane te ngjiteses. Materiali: metal, satin ne pjesen e jashtme, pellush i bute ne pjesen e brendshme. Cante ngjyre argjendi e perfshire.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!