Set Restraints & Lace

24910363001

4,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Set me 3 artikuj ne nje ngjyre pink me te zeze. Maske sysh te mbushura pak, pranga me mbushje te lidhura nga nje zinxhir i shkurter metalik dhe nje kamzhik lekure sintetike (39 cm i gjate) per te plotesuar setin. Materiali: lekure sintetike, 100% polyurethane.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Set me 3 artikuj ne nje ngjyre pink me te zeze. Maske sysh te mbushura pak, pranga me mbushje te lidhura nga nje zinxhir i shkurter metalik dhe nje kamzhik lekure sintetike (39 cm i gjate) per te plotesuar setin. Materiali: lekure sintetike, 100% polyurethane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!