Set Bad Kitty Restraint Set

05212800000

2,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pranga me mbushje, me ngjitje dhe te lidhura nga nje unaze metalike. Perfshihet dhe maske per syte me lidhese elastike. Te zeza. Materiali: polypropylene, poliamide, metal (veshje kromi).

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pranga me mbushje, me ngjitje dhe te lidhura nga nje unaze metalike. Perfshihet dhe maske per syte me lidhese elastike. Te zeza. Materiali: polypropylene, poliamide, metal (veshje kromi).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!