Set Naughty Toys

24914271001

4,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Set i perbere prej 3 artikujsh, pranga me mbyllje me ngjites, maske sysh, dhe kamzshik (gjatesia 38 cm). Materiali poliurethane, pjesa tekstile: 100% poliester.

Info shtesë

Set i perbere prej 3 artikujsh, pranga me mbyllje me ngjites, maske sysh, dhe kamzshik (gjatesia 38 cm). Materiali poliurethane, pjesa tekstile: 100% poliester.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!