Pranga Fetish

24909511001

4,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pranga te cilesise se larte prej materiali lekure sintetike dhe lekure origjinale dhe lidhje metalike. Prangat jane te rregullueshme ne permase.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pranga te cilesise se larte prej materiali lekure sintetike dhe lekure origjinale dhe lidhje metalike. Prangat jane te rregullueshme ne permase.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!