Pranga Black Ankle Cuffs

24903230000

3,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pranga per kycet e kembeve (30 x 5 cm), prej materiali imitim lekure. Me mbyllje me ngjites dhe nje lidhje te shkurter me zinxhir (10 cm).

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Pranga per kycet e kembeve (30 x 5 cm), prej materiali imitim lekure. Me mbyllje me ngjites dhe nje lidhje te shkurter me zinxhir (10 cm).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!