Pranga Wrist/Neck Restraints with Leash

05265500000

2,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Prangat e duarve dhe litar jane te llidhura ne kollaren e qafes dhe mund te hiqen ne cdo moment. Prangat jane me mbushje te bute dhe mund te rregullohen per cdo permase. Materiali i jashte: 100% poliester, pjesa e brendshme: 100% pambuk.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Prangat e duarve dhe litar jane te llidhura ne kollaren e qafes dhe mund te hiqen ne cdo moment. Prangat jane me mbushje te bute dhe mund te rregullohen per cdo permase. Materiali i jashte: 100% poliester, pjesa e brendshme: 100% pambuk.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!