Pranga Love Cuffs Dark Pink

05254210000

2,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pellush dhe celik - nje kombinim emocionues!

Pranga duarsh te forta metalike te mbeshtjella me nje mbulese prej pellushi. E perkryer per ti dhene lojrave tuaja te dashurise nje shije "skllaverie". Zinxhiri i shkurter qe lidh prangat lejon vetem levizje te vogla.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Pellush dhe celik - nje kombinim emocionues!
Pranga duarsh te forta metalike te mbeshtjella me nje mbulese prej pellushi. E perkryer per ti dhene lojrave tuaja te dashurise nje shije "skllaverie". Zinxhiri i shkurter qe lidh prangat lejon vetem levizje te vogla.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!