Litar Neck and Hand Rope Restraints

24908111001

3,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fetish Collection

Litar për të lidhur në të njëjtën kohë qafën dhe duart, i rregullueshëm në gjatësi. Thjesht rrotullojeni rreth qafës dhe shtrëngojeni me unazën rregulluese. Mund të përdoret në pjesën e përparme ose të prapme të trupit. Bërë nga mikrofiber (polypropylen), tërëisht me thurje. Ngjyra e zezë.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Litar për të lidhur në të njëjtën kohë qafën dhe duart, i rregullueshëm në gjatësi. Thjesht rrotullojeni rreth qafës dhe shtrëngojeni me unazën rregulluese. Mund të përdoret në pjesën e përparme ose të prapme të trupit. Bërë nga mikrofiber (polypropylen), tërëisht me thurje. Ngjyra e zezë.

Rreth 2.5 cm e gjerë.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!