Pranga Bondage Set Hand/Feet

05252780000

3,360 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fesseln

Lidheni partnerin tuaj kudo qoftë me këtë set rripash, të fiksueshme dhe rregullueshme në përmasë me ngjitëse Velcro.  Bëre me material të fortë sintetik.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Lidheni partnerin tuaj kudo qoftë me këtë set rripash, të fiksueshme dhe rregullueshme në përmasë me ngjitëse Velcro.  Bëre me material të fortë sintetik.

100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!