Pranga Bad Kitty Neck/Arm Restraints

05285440000

2,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bad Kitty

Duart pas shpine! 
Pranga në formë rripi që lidhin dy duart tuaja nga mbrapa me qafën. Mjaft te buta në pjesët e kyceve dhe qafës me qëllim qe mos lëndojnë. Shtrëngimi apo fiksimi është i rregullueshëm në mënyrë individuale. Ngjyra: E zezë/purple.

Info shtesë

Duart pas shpine!
Pranga në formë rripi që lidhin dy duart tuaja nga mbrapa me qafën. Mjaft te buta në pjesët e kyceve dhe qafës me qëllim qe mos lëndojnë. Shtrëngimi apo fiksimi është i rregullueshëm në mënyrë individuale. Ngjyra: E zezë/purple.

Rripi 46 cm i gjatë, I rregullueshëm.
Materiali: Mjaft rezistent 100% poliamide. Të lahem me dorë në 30°C.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!